Bizim Yaşam Seyrek | En Güvenli Kazanç

Sizi Arayalım!

YATIRIM

Size Özgü Yaşam

İzmir’in günden güne parlayan yıldızı Seyrek’te kendinizden ve sevdiklerinizden parçalar bulabileceğiniz, düşlerinizdeki konforda inşa edilmiş özgün bir proje… 1+0, 1+1, 1+1 Plus ve 2+1 daireler, merkezi konumu ve estetik tasarımıyla yepyeni bir yaşam alanı ve kârlı bir yatırım aracı olarak sizleri bekliyor.

T.C. İş Bankası desteği ile sunulan 0,99 faiz oranları, sizi hem ev hem de yatırım sahibi yapıyor.

Çeyrek asırdan fazla sektör tecrübesi ve uzmanlığıyla Özgü Mühendislik, Seyrek’i müstakbel sahiplerine özgü bir şehir hâline getirmek için yepyeni bir proje yaratmıştır.

 

 • En güvenilir inşa sistemi,

 • Mimaride estetik tasarım,

 • Lokasyonda merkezi konum,

 • Kalitede 1. sınıf malzeme ve işçilik


Size Özgü
Merkezi Konum

 • Çocuklarınızın eğitim ve öğretimi için Bakırçay Üniversitesi’ne sadece 2 dk,

 • Alternatif ve ikinci bir eğitim opsiyonu için Katip Çelebi Üniversitesi’ne 14 dk,

 • İşinize ve sevdiklerinize daha hızlı ve vaktinde gidebilmeniz için Çevre Yoluna 9 dk,

 • Tüm alışveriş ihtiyaçlarınız ve sosyal aktiviteleriniz için Mavişehir’e 15 dk,

 • İzmir’in diğer yakasına keyifle geçmek için Karşıyaka Vapur İskelesi’ne 25 dk,

 • Aracınız ve işinize yönelik ihtiyaçlar için Atatürk Organize Sanayi’ye 15 dk,

 • Huzura ve mutluluğa giden keyifli tatiller için Foça’ya 35 dk,

 • Rahat ve hızlı seyahatleriniz için Havaalanına 44 dk,

 • Toplu taşıma kullanımıyla hızlı yolculuk için İzban’a 9 dk


Size Özgü Güvenlik

7/24 güvenlik kamerası ve tek giriş çıkışıyla üst düzey güvenlik sistemine sahip proje; size, ailenize ve sevdiklerinize huzurlu ve rahat bir yaşam vadeder. Bunun yanında site güvenliğiyle direkt bağlantılı olan “Görüntülü Diafon Sistemi” site içi iletişiminizi hızlandıracak ve güvenliğinizle ilgili olası problemlerin önüne geçecektir.

 

Her şeyin temelinde Özgü Güvencesi var.

 

Proje inşasında 600 mm çapında Jet Grout Kolonlar üzerine Compact Radye Temel Sistemi kullanılmıştır. Ayrıca, C35 beton sınıfında güçlü üst yapı projenin sağlamlığını artırıp güven veren üst kalite malzemedir. Kullanılan tüm ürünler 1. sınıf kalitede olup, inşa esnasında son teknoloji ekipmanlar kullanılarak size özgü yeni şehir, titizlik ve itinayla oluşturulmuştur.

TSE onaylı tüm ürünler 1. sınıf işçilikle oluşturulmaktadır. Deprem yönetmeliği; TS standartları ile yürürlükteki imar kanununa istinaden büyükşehir ve ilçe belediyesi yönetmeliklerine tam uygunluk sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.


Size Özgü Kalite

Bizim Yaşam Seyrek, yatırım ve keyfin kaliteyle doğrudan bağlantılı olduğunu bilir ve müstakbel misafirleri için hissedilebilir lüksü evinin her köşesinde barındırır. Buradaki görkemli yaşam güvenli sınırlar içinde hayat kalitenizi yükseltecek ve standartlarınızı artıracak şekilde tasarlanmıştır. Site içerisindeki her bir nokta 1. sınıf kalitede malzeme ve işçilik ile oluşturulmuştur. Ayrıca, evinizin sahip olduğu estetik dış cephe görünümü en seçkin materyallerin bir araya gelmesiyle oluşturulmuş göz alıcı bir tasarımdır.

 

0,99 faiz imkânı ile kaliteyi keyfe dönüştürün.

 

Bizim Yaşam Seyrek, yaşam ayrıcalığınızı sadece size özgü özelliklerle sağlamayı hedefler. Merkezi sistem yerine her daireye özel bireysel doğal gazlı sistem entegre edilmektedir. 

Seyrek’in doğa güzellikleri, temiz havası, lokasyonu ve diğer harika özelliklerinin yanında yaz sıcağında serinlemenize imkân verecek bir özellik daha Bizim Yaşam’la birlikte gelmektedir. Salon ve odalara sunulan klima altyapısı sayesinde dilediğiniz odaya kolaylıkla klima taktırabilirsiniz.


Size Özgü Konfor

Evinizde zaman geçirmekten keyif alacağınız sosyal donatılar, misafirlerinize sunacağınız klas ve lüks özellikler ile yaşam stiliniz değişecektir. Site içi açık yüzme havuzu hafta içi ve hafta sonu bolca keyfini çıkaracağınız muhteşem bir konfor hazzı sunmaktadır. Estetik bir anlayışla peyzajı gerçekleştirilen havuz, özel aydınlatmalı sistemiyle akşam vakti sohbetlerinize güzelliği ve huzuru ile eşlik edecektir. Bununla birlikte ışıklandırılmış basketbol sahası, her yaştan misafirimiz için bireysel ve grup olarak heyecanlı bir spor aktivitesine dönüşecektir.

Sağlıklı bir vücut için Fitness Salonu ve keyifli karşılaşmalar için Masa Tenisi Salonu yine imkânlarımız dahilinde sizler için tasarlanmıştır.

Bireysel çalışmalarınızı ve grup olarak projelerinizi detaylandırıp efektif sonuçlar alabileceğiniz ortak çalışma odası yine siz değerli konut sahiplerinin rahatlığı için tasarlanmış değerli hizmetlerden biridir. Bununla birlikte evinde yalnız yaşayacak misafirlerimiz için, belirlenmiş binaların zemininde harici çamaşır makineleri yer almaktadır. Sizleri ekstra masraftan kurtaracak bu ayrıcalılıklı oda elbette ki Bizim Yaşam sakinlerinin konforu için düşünülmüştür.


Size Özgü Yatırım

Bazı projeler vardır ki merkezi lokasyonu, doğası, yaşam konforu ve kalitesiyle aranılan tüm özellikleri bünyesinde barındırır. Yenilikçi mimari tasarımıyla aynı zamanda dönüşümü yüksek bir yatırım aracıdır. Seyrek’de yaşam standartlarını daha yüksek seviyeye taşımak için tasarlanan Bizim Yaşam Sitesi, hem bölgeye hem de müstakbel sahiplerine ticari potansiyeli yüksek bir armağandır.

Ve en önemlisi, düşlerinizdeki bu ev size kazanç fırsatı sunar.

Bizim Yaşam Seyrek, diğer gayrimenkul projelerine kıyasla 8 yıldan daha kısa bir sürede yatırımınızın dönüşünü sağlar.

Türkiye İş Bankası tarafından sağlanan 0,99 faiz oranı desteğiyle hayallerinizdeki eve ulaşmak daha kolay olmamıştı. Temeli sağlam, güvenli, merkezi, kaliteli, lüks ve estetik konfor tek bir çatı altında birleşti,

 

Güvenli bir yaşam ve kârlı bir yatırıma dönüştü.

 

Sizleri bekliyor.